Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

Gıda Güvenliği Politikası

Plastik ambalaj endüstrisinde faaliyet gösteren Sepaş Plastik A.Ş. olarak; firmamızda üretilen ürünlerin, kaliteli ve güvenli ürün/hizmet sunarak müşterilerimizin sağlığını korumak, en yüksek hizmet kalitesini sağlamak ve daima müşteri memnuniyeti prensibini temel ilke edinmek olarak benimsemiştir.

Bu ilke doğrultusunda; nitelikli ve profesyonel personeliyle, müşteri isteklerine özen göstererek, yasal mevzuatlara uygun, sağlıklı ve hijyenik ortamlarda, güvenli ürün üretmeyi ve müşterilerine sunduğu kaliteli ve güvenli ürün ile Türkiye’nin örnek işletmesi olmayı kendisine amaç edinmiştir. Üretim sırasında hijyen ve gıda güvenliği uygulamalarını başarılı ve sürekli bir biçimde yürütmek ve çalışanları gıda güvenliği konusunda uzmanlaştırmak en önemli gıda güvenliği hedeflerimiz arasındadır.

Bu amaca ulaşmak için; takım ruhu ile çalışarak tüm çalışanlarımızı bu doğrultuda yönlendirmek, tedarikçilerimizle bütünleşerek; sosyal sorumluluk standartlarını benimsemek ve sürekli iyileştirme anlayışı doğrultusunda “Güvenli ve Kaliteli Ürüne” ulaşmak iş ilkesi ve yaşam felsefesi olarak kabul edilmiştir.

Fuarlar
 • InterpackEurasia
  Almanya, 2017

  04-10 Mayıs 2017 tarihleri arasında Almanya - Düsseldorf da gerçekleşen  Interpack Ambalaj ve Paketleme Fuarına katıldık.

 • Growtech EurasiaEurasia
  Antalya, 2016

  30 Kasım - 3 Aralık tarihleri arasında Antalya Growtech Tarım Fuarındayız. Sizleride aramızda görmekten 
  mutluluk duyarız..
  Salon No: 3 Stand No: 513

 • Plast Eurasia Eurasia
  Istanbul, 2016

  Avrupa’da her yıl düzenlenen en büyük fuar olan Plast Eurasia İstanbul, konumu, geniş kapsamı, uluslararası kimliği ve dinamik yapısıyla plastik sektörünün en önemli ticaret merkezlerinden birisidir. İstanbul’un turistik ve ticari konumunun yanı sıra hedef bölgelere olan stratejik yakınlığı da Plast Eurasia İstanbul’un çekiciliğini arttırmaktadır.